Vaše příspěvky

Datum: 02.10.2016

Vložil: Václav Slavíček

Titulek: odešel...

Odešel nám ke Kristu, Pánu života a smrti vzácný kněz Karel. Je smutno i radostně. Smutno, že jej tady najednou nemáme, radostně, že je u Boha přímluvcem. Karle odpočívej v pokoji a děkujeme za vše, za to že jsi byl s námi kus života. Jáhen Václav Slavíček.

Datum: 19.08.2015

Vložil: Jiřina, Praha

Titulek: Marjánce a Michalovi

Přeji pěkný den.

Náhodně jsem zavítala na tyto stránky, protože hledám dnešní mši někde v okolí mého momentálního pobytu. Máte dobrý nápad, ale to nestačí. Proč nezajdete za místním duchovním správcem a nenabídnete mu svoji pomoc? Máte-li nápad, nechtějte jeho realizaci na někom druhém, ale uskutečněte ho vy sami. Kněz k sobě potřebuje spolupracovníky a velmi těžko je hledá. Jestliže mi na něčem záleží, musím do toho jít a nečekat až to udělá někdo jiný. Nestačí jen říkat, co by se mělo, ale je nutné jít a udělat to. Přeji Vám hodně síly a odvahy k realizaci Vašeho nápadu.

Stránky jsou moc pěkné - přehledné a jasné. Přeji všem mnoho krásných dní a dostatek letního odpočinku.

Zdraví Jiřina, kostelnice z Prahy (momentálně na prázdninách ve Mšeci

Datum: 05.12.2013

Vložil: Jarmila

Titulek: Kostel. sv. Jakuba Staršího v Želenicích

Dobrý den, chtěla jsem se u Vás informovat, zda se uskuteční po skončení rekonstrukce kostela v Želenicích mše svatá.
Děkuji a zdravím.J.

Datum: 22.06.2015

Vložil: Jarmila

Titulek: Re: Kostel. sv. Jakuba Staršího v Želenicích

Kostel sv. Jaluba v Želenicích je opraven pouze zvenku. Oprava uvnitř kostela bude probíhat - pokud budou finanční prostředky - několik let. Zatím se tuto opravu ještě nepodařilo rozjet. Uvnitř je kostel v takovém stavu, že v současné době se bohoslužby konat nemohou.
Pax et bonum!

Datum: 04.10.2012

Vložil: Marjánka

Titulek: aktualizace

Dobrý den!
Myslím,že by neškodila častější aktualizace těchto stránek. Některé příspěvky (většina z r.2011) patří dávno do archivu - ten tu taky chybí. Přidat každý měsíc novinky,fotky nebo jiné příspěvky by znamenalo i větší počet návštěvníků na stránkách smečenské farnosti. Možná by nebylo od věci zařadit občas nějaké duchovní soutěže (odpovědi pomocí mobilu,e-mailu.....),čímž by se prohloubily nejen poznatky lidí v oblasti víry,ale i zájem o práci s PC,mob.telefonem atd. Možná to stojí za zamyšlení........

Datum: 02.04.2015

Vložil: Michal Hladík, Stochov

Titulek: Re: aktualizace

Marjánko, souhlasím. Musel by si tu tvorbu a aktualizaci stránek někdo vzít za své. Někdo, kdo má k tvorbě stránek blízko. A hlavně, aby ho to bavilo. Aspoň rok, dva a pak to může předat dalšímu.
Je tu rubrika "Správce stránek:" Po kliknutí se člověk vůbec nedozví, kdo jím je. Pouze se otevře okénko pro napsání zprávy.
Za tristní považuji nezodpovězení Jarmilina dotazu z prosince 2014 ohledně kaple v Želenicích. Možná tato obec vůbec ke smečenské farnosti nepatří - koukal jsem se do mapy, kde leží. Ale někdo na to měl odpovědět. Pravděpodobně správce stránek po ev. konzultaci s knězem. Tímto způsobem církev ztrácí sympatizanty a body.

Datum: 17.07.2015

Vložil: Marjánka

Titulek: Re: Re: aktualizace

Michale, děkuji za odpověď a omlouvám se,že odepisuji až teď. Máš pravdu ve všem,o čem píšeš. O stránky tady zřejmě nikdo zájem nemá,tudíž se nedočkáme ani aktuálních zpráv,ani nových fotografií ve fotogalerii,natož aby nám někdo odpověděl na naše dotazy - jak píšeš Ty: "měl by to být správce stránek po konzultaci s knězem". Ani body a ani sympatizanty si tím církev nezískává, naopak - ztrácí i těch pár,kteří by zájem měli,kdyby nebyli tímto způsobem odháněni!

Zdravím do Stochova a těším se na reakci. M.

Datum: 06.08.2011

Vložil: Petr

Titulek: Pouť na Svatou Horu

Prosím účastníky poutě na Svatou Horu o svědectví (malý článek apod.) z této akce, popř. má-li kdo několik fotek. Mohli bychom se takto podělit se zážitky i s ostatními farníky skrze stránky farnosti. Spojení: vondra.petr@seznam.cz
Děkuji.

Datum: 11.07.2011

Vložil: Zdeněk Pokorný (Jičín, dříve Stochov)

Titulek: Přání

Přeji všem krásné prázdniny a posílám srdečné pozdravy z Jičína
Zdeněk s celou rodinou

Datum: 06.07.2011

Vložil: Marie

Titulek: Pouť na Svatou Horu

Pouť se koná, v autobuse jsou ještě volná místa. Stále se tedy můžete přihlásit.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek